Mida teha, kuhu minna


Rakveres asuv linnus pakub sulle palju põnevat. Saad ratsutada, proovida vibu- ja ammulaskmist. Katsetada sepa- ja puusepaametit, voolida savi, lüüa münt, valmistada kulda ning püssirohtu. Eksponeeritud on linnuse ajalugu ja ajaloolised mõõgad. Avatud on veinikelder, piinakamber, surmatuba ja põrgu, Punaste laternate tänav, keskaegne pordumaja ning habemeajaja töötuba.

http://www.rakverelinnus.ee/


Tahad tõelisest kaevurielust maigu suhu saada? Siis ei jää muud üle, kui kummikud jalga, puhvaika selga ja lamp kätte. Sest kus mujal, kui maa all näed, kuuled, maitsed ja tunned just seda, mida mehed, kes mitukümmend aastat igapäevaselt maa all rasket tööd tegid.

http://kaevanduspark.ee/


Eksklusiivne AQVA Hotell & Spa asub Rakvere kesklinnas ajaloolise linnuse jalamil.
Sind ootavad modernne hotell ja lõõgastav sauna-ning veekeskus koos luksuslike hoolitsustega Alessandro ja Emeraude Spad.
AQVA on loodud just selleks, et saaksid vee ja puhkuse abil tuua igapäevaellu tagasi rõõmu ja värvid.

http://www.aqvahotels.ee/


Eesti Politseimuuseumi eesmärgiks on olla interaktiivne muuseum, kus saab läbi isetegevuse ja mängu kogeda politsei tööd.

Meie muuseumis saab mõõta reaktsiooni auto roolis, panna selga politsei varustust, õppida käituma tänavarahutustel, võtta sõrmejälgi ja lahendada kriminaalseid mõistatusi ja palju muud!

http://politseimuuseum.ee/


Emumägi on Pandivere kõrgustiku ja kogu Põhja-Eesti kõrgem tipp.

Emumäel asub 21,5 meetrine puidust vaatetorn, mille külastamine on tasuline ja mida haldab Rakke vald.

http://emumagi.onepagefree.com/


Kunda jõel asuv Lontova seikluspark ei põhine üksnes ekstreemsustel, s.o seikluskeskkond, mis on:
õpetlik - selgitab loodusseadusi ja -jõude;
kogemuslik - sisaldab eneseleidmist ja -ületamist;
meeskondlik - suurendab koostöövõimet;
enneolematu - sisaldab 30 meetri kõrgusel trossil 190 meetri pikkust rattasõitu üle jõe. Nii tegevused kui keskkond on mitmekesised, et pakkuda huvi erinevatele sihtgruppidele.

http://lontovaseikluspark.eu/


Piisonimaaon meelelahutuslik teemapark Lääne-Virumaal, pakkudes meeldejäävaid elamusi ja sündmusi nii suurtele kui väikestele.

Külastajatel on võimalus tundma õppida kangelaslikke piisoneid, indiaanlaste kultuuri ning kombeid. Lisaks osa saada seikluslikest tegevustest, miljööväärtuslikust majutusest ning naudinguid pakkuvast restoranist.

http://www.piisonimaa.ee/


Kaart