Majutus

Üheinimese tuba

Klassikalise sisekujundusega valgusküllane tuba, toa pindala 7 m2.  Toas on tasuta Internetiühendus ja TV. Vannituba asub eraldi sama korruse koridoris. Toad on suitsuvabad.

14€

Kaheinimese tuba ühise vannitoaga

Klassikalise sisekujundusega valgusküllane tuba, toa pindala on 16 m2. Toas on 1 kaheinimesevoodi ja 1 üheinimesevoodi, tasuta Internetiühendus ja TV. Vannituba asub eraldi sama korruse koridoris. Toas suitsetamine ei ole lubatud.

30€ (2 inim.), 45€ (3 inim.)

Kolmeinimese tuba ühise vannitoaga

Klassikalise sisekujundusega valgusküllane tuba, toa pindala on 11 m2. Toas on 3 üheinimesevoodit, tasuta Internetiühendus ja TV. Sobib perepuhkuseks või sõpradele. Vannituba asub eraldi sama korruse koridoris. Toas suitsetamine ei ole lubatud.

36€

Neljainimese tuba privaatse vannitoaga

Klassikalise sisekujundusega valgusküllane tuba privaatse vannitoaga, toa pindala on 21 m2. Toas on 4 üheinimesevoodit, tasuta Internetiühendus, TV ja külmkapp.  Sobib perepuhkuseks või sõpradele. Toas suitsetamine ei ole lubatud.

56€

Toitlustus

Köök on varustatud kõige vajalikuga ise toidu valmistamiseks. Köögis on elektripliit, kohvimasin, veekeetja, külmik, mikrolaineahi, nõud toidu valmistamiseks ja serveerimiseks.